ASUS PRIME B760 PLUS Asus
| All | |
| Brutokaal | 1.30 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 157 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: asus prime b760 plus asus, 90mb1ef0-m1eay0, asus, emaplaadid

